Продавець Мережевi Актуальнi Рiшення ТОВ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
103 відгуків
MikroTikНовинка
Оборудование для кабельных систем
+380444567873
+380677677779
+380930596380
+380677389187

Патчкорд SC/UPC-LC/UPC ММ (G50-OM3) 2м Simplex

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: UPCSCLCМM2S

136 грн.

Показати оптові ціни

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн.

+38067738-91-87
  • +380677677779
    Киевстар
  • +380930596380
    life:)
  • +380677389187
    Киевстар, Viber, Telagram, WhatsApp
  • +380444567873
    Бухгалтерия
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC ММ (G50-OM3) 2м Simplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC ММ (G50-OM3) 2м SimplexВ наявності
136 грн.
+38067738-91-87
  • +380677677779
    Киевстар
  • +380930596380
    life:)
  • +380677389187
    Киевстар, Viber, Telagram, WhatsApp
  • +380444567873
    Бухгалтерия
Купити

Опис

Патчкорд SC/UPC-LC/UPC ММ (G50-OM3) 2м Simplex

Характеристики

Основні
Країна виробникКитай
Користувацькі характеристики
Довжина патч-корду(м)2
Тип патчкордиПатчкорды оптичні многомод
Тип ПоліруванняUPC
Типи конекторівSC-LC

Інформація для замовлення

  • Ціна: 136 грн.