
Комутатор TP-LINK TL-SG108-M2 8x2.5GE некерований Метал. корпус
7 937 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-SG108-M2
+380677677779
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TL-SG108-M2 8-портовий настільний комутатор 2,5 Гбіт/с
- Порти 2,5 Гбіт/с. Вісім портів 2,5 Гбіт/с забезпечать максимальну продуктивність для підключених пристроїв і комутаційну ємність 40 Гбіт/с.
- Високошвидкісні підключення. Швидкі підключення для NAS?пристроїв 2.5 G, серверів 2.5 G, ігрових комп'ютерів, Wi?Fi 6 точок доступу 2.5 G, 4K?відео і не тільки.
- Ідеальний вибір для різних сценаріїв. Створений для LAN?вечірок, домашніх розваг, домашніх і невеликих офісів, а також миттєвої передачі даних для робочих станцій.
- Проста прокладка кабелів. Економія грошей і часу за рахунок миттєвого доступу до швидкості до 2,5 Гбіт/с без необхідності використання кабелів категорії 6**.
- Безшумна робота. Тиха робота завдяки продуманій конструкції.
- Plug and Play. Проста установка без допомоги фахівця.
- Металевий корпус. Міцний корпус з металу і можливість установки на столі або стіні.
| Апаратні Характеристики | |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1p, 802.3bz |
| Интерфейс | 8 портов 100 Мбит/с / 1 Гбит/с / 2,5 Гбит/с |
| Автосогласование | |
| Авто-MDI/MDIX | |
| Количество вентиляторов | Нет |
| Внешний блок питания | Внешний источник питания (выход: 12 В постоянного тока / 1,5 А) |
| Светодиодный индикатор | • Питание системы: 1 индикатор |
| • Link/Act: 8 индикаторов (по одному на порт) | |
| Размеры (Ш × Д × В) | 226 × 131 × 35 мм |
| Максимальное энергопотребление | 15,65 Вт |
| Максимальное тепловыделение | 53,40 БТЕ/час |
| ПРОИЗВОДИТЕЛЬНОСТЬ | |
| Коммутационная способность | 40 Гбит/с |
| Скорость передачи пакетов | 29,8 млн пакетов в секунду |
| Таблица МАС-адресов | 16 K |
| Буфер памяти пакетов | 1,5 Мбит |
| Кадры Jumbo | 10 КБ |
| ОСОБЕННОСТИ ПРОГРАММНОГО ОБЕСПЕЧЕНИЯ | |
| Дополнительные функции | • Управление потоком 802.3X |
| • Приоритизация (QoS) 802.1p/DSCP | |
| Метод передачи | Store and Forward (хранение и передача) |
| ДРУГИЕ | |
| Сертификация | CE, FCC ,RoHS |
| Комплект поставки | • TL-SG108-M2 |
| • Адаптер питания | |
| • Руководство на установке | |
| • Резиновые ножки | |
| Параметры окружающей среды | Рабочая температура: 0...+40 °C |
| Температура хранения: –40...+70 °C | |
| Влажность воздуха при эксплуатации: 10–90% без образования конденсата | |
| Влажность воздуха при хранении: 5–90% без образования конденсата | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 8 шт. |
| Додаткові | |
| Наявність портів SFP | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 937 ₴

