
Комутатор TP-LINK TL-SG105PE 5xGE/4xPoE+ 65W EasySmart
2 043 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-SG105PE
+380677677779
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TL-SG105PE Easy Smart гігабітний 5-портовий комутатор з 4 портами PoE+
- П'ять портів RJ45 10/100/1000 Мбіт/с
- Чотири порти PoE+ 802.3 af/at до 30 Вт на порт, можлива передача даних і живлення по одному кабелю
- Підтримка живлення PoE до 65 Вт для всіх портів PoE
- Моніторинг мережі, пріоритизація трафіку, VLAN і автовідновлення PoE
- Plug and Play
- Просте налаштування через веб-інтерфейс або утиліти Easy Smart
| Апаратні Характеристики | |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3 i, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab, IEEE 802.3 af, |
| IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3at | |
| Интерфейс | П'ять портів RJ45 10/100/1000 Мбіт/с |
| Автосогласование, Auto MDI/MDIX | |
| Среда передачи данных | 10BASE-T: кабель UTP категории 3, 4, 5 (не более 100 м) |
| EIA/TIA-568 кабель STP 100 Ом (не более 100 м) | |
| 100BASE-TX: кабель UTP категории 5, 5e (не более 100 м) | |
| EIA/TIA-568 кабель STP 100 Ом (не более 100 м) | |
| 1000BASE-T: кабель UTP категории 5, 5e, 6 или выше (не более 100 м) | |
| EIA/TIA-568 кабель STP 100 Ом (не более 100 м) | |
| Количество вентиляторов | Без вентилятора |
| Источник питания | Внешний адаптер питания (на выходе: 53,5 В пост. тока / 1,31 А) |
| Порты PoE (RJ45) | Стандарт: 802.3 af/at |
| Порти PoE: 1-4 | |
| Бюджет PoE: 65 Вт | |
| Розміри (Ш × Д × В) | 99,8 × 98 × 25 мм |
| Максимальне енергоспоживання | 4,52 Вт (220 В / 50 Гц без підключеного питомого пристрою) |
| 75,16 Вт (220 В / 50 Гц з підключеним живиться пристроєм 65 Вт) | |
| Максимальне тепловиділення | 15,41 БТЕ/год (без підключеного питомого пристрою) |
| 256,30 БТЕ/год (з підключеним живиться пристроєм 65 Вт) | |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ | |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Швидкість передачі пакетів | 7,44 млн пакетів в секунду |
| Таблиця МАС-адрес | 2К |
| Буфер пам'яті пакетів | 1,5 Мбіт |
| Кадри Jumbo | 16 КБ |
| ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | |
| QoS (пріоритизація даних) | Пріоритизація по порту / 802.1 p / пріоритет DSCP |
| 4 пріоритетних черги | |
| Обмеження швидкості | |
| Захист від мережевих штормів | |
| Функції 2 рівня | IGMP Snooping V1/V2/V3 |
| Статичний агрегування каналів | |
| Дзеркалювання порту | |
| Діагностика кабелю | |
| Виявлення петель | |
| Автозбереження PoE | |
| Режим розширення | |
| Віртуальні мережі | Підтримка до 32 VLAN одночасно (з 4K ідентифікаторів VLAN), VLAN на базі MTU/порту/тега |
| Управління | Веб-інтерфейс |
| Утилита настройки Easy Smart | |
| Способ передачи | Store-And-Forward |
| ДРУГИЕ | |
| Сертификация | FCC, CE, RoHS |
| Комплект поставки | TL-SG105PE |
| Адаптер питания | |
| Руководство по установке | |
| Резиновые ножки | |
| Системные требования | Microsoft® Windows® для утилиты |
| Параметры окружающей среды | Рабочая температура: 0...+40 ? |
| Температура хранения: –40...+70 ? | |
| Влажность воздуха при эксплуатации: 10–90% без образования конденсата | |
| Влажность воздуха при хранении: 5–95% без образования конденсата | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 5 шт. |
| Додаткові | |
| Наявність портів SFP | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 043 ₴

