
Комутатор TP-LINK TL-SG105-M2 5x2.5GE некерований Метал. корпус
4 842 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-SG105-M2
+380677677779
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TL-SG105-M2 5-портовий настільний комутатор 2,5 Гбіт/с
- Порти 2,5 Гбіт/с і П'ять портів 2,5 Гбіт/с забезпечать максимальну продуктивність для підключених пристроїв і комутаційну ємність 40 Гбіт/с.
- Високошвидкісні підключення. Швидкі підключення для NAS?пристроїв 2.5 G, серверів 2.5 G, ігрових комп'ютерів, Wi?Fi 6 точок доступу 2.5 G, 4K?відео і не тільки.
- Ідеальний вибір для різних сценаріїв. Створений для LAN?вечірок, розваг, домашніх і невеликих офісів, а також миттєвої передачі даних для робочих станцій.
- Проста прокладка кабелів. Економія грошей і часу за рахунок миттєвого доступу до швидкості до 2,5 Гбіт/с без необхідності використання кабелів категорії 6**.
- Безшумна робота. Тиха робота завдяки продуманій конструкції.
- Plug and Play. Проста установка без допомоги фахівця.
- Металевий корпус. Міцний корпус з металу і можливість установки на столі або стіні.
| Апаратні Характеристики | |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3, 802.3 u, 802.3 ab, 802.3 x, 802.1 p, 802.3 bz |
| Інтерфейс | 5 портів 100 Мбіт/с / 1 Гбіт/з / 2,5 Гбіт/с |
| Автоузгодження | |
| Авто-MDI/MDIX | |
| Кількість вентиляторів | Немає |
| Зовнішній блок живлення | Зовнішнє джерело живлення (вихід: 12 В постійного струму / 1 А) |
| Світлодіодний індикатор | • Живлення системи: 1 індикатор |
| • Link/Act: 5 індикаторів (по одному на порт RJ45) | |
| Розміри (Ш × Д × В) | 209 × 126 × 26 мм |
| Максимальне енергоспоживання | 12,11 Вт |
| Максимальне тепловиділення | 41,32 БТЕ/год |
| ПРОДУКТИВНІСТЬ | |
| Комутаційна здатність | 25 Гбіт/с |
| Швидкість передачі пакетів | 18,6 млн пакетів в секунду |
| Таблиця МАС-адрес | 16 K |
| Буфер пам'яті пакетів | 1,5 Мбіт |
| Кадри Jumbo | 10 КБ |
| ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | |
| Додаткові функції | • Управління потоком 802.3 X |
| • Пріоритизація (QoS) 802.1 p/DSCP | |
| Метод передачі | Store and Forward (зберігання і передача) |
| ІНШІ | |
| Сертифікація | CE, FCC ,RoHS |
| Комплект постачання | • TL-SG105-M2 |
| • Адаптер питания | |
| • Руководство на установке | |
| • Резиновые ножки | |
| Параметры окружающей среды | Рабочая температура: 0...+40 °C |
| Температура хранения: –40...+70 °C | |
| Влажность воздуха при эксплуатации: 10–90% без образования конденсата | |
| Влажность воздуха при хранении: 5–90% без образования конденсата | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 5 шт. |
| Додаткові | |
| Наявність портів SFP | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 842 ₴

