
Комутатор TP-LINK TL-SG1016 16xGE некерований 19" 1U
3 470 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-SG1016
+380677677779
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TL-SG1016 16-портовий гігабітний комутатор
- 16 портів 10/100/1000 Мбіт/с (роз'єми RJ45)
- Інноваційна енергозберігаюча технологія дозволяє заощадити до 15% споживаної електроенергії
- Підтримка функції автоматичного визначення і запам'ятовування MAC-адрес, підтримка авто-MDI/MDIX
- Стандартний 19-дюймовий сталевий корпус для монтажу в стійку
| Апаратні характеристики | |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3 i, IEEE 802.3 u, IEEE 802.3 ab , IEEE 802.3 x, IEEE 802.1 p |
| Інтерфейс | 16 портів 10/100/1000 Мбіт/с з автосогласованием, з разьемами RJ45 (авто-MDI/MDIX) |
| Середовище передачі даних | 10Base-T: неекранована вита пара категорії 3, 4, 5 (100 м макс.) |
| 100Base-Tx: неекранована вита пара категорії 5, 5e (100 м макс.) | |
| 1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5, 5e (100 м макс.) | |
| Кількість вентиляторів | Без вентилятора |
| Фізичний роз'єм замку | No |
| Джерело живлення | 100 - 240 В змінного струму, 50/60Hz |
| Розміри (Ш × Д × В) | 440 х 360 х 44 мм |
| Кріплення | В стійку |
| Максимальне енергоспоживання | 9.26 Вт |
| Тепловиділення | 31.60 БТЕ/год |
| Продуктивність | |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Швидкість передачі пакетів | 23,8 Млн. пакетів в секунду. |
| Таблиця МАС-адрес | 8K |
| Кадри Jumbo | 10 Кбайт |
| QoS | 802.1 p/DSCP QoS* |
| *Тільки для версії 12 і старше | |
| Green Ethernet | Так |
| Метод передачі | Store-and-Forward (Зберігання і передача) |
| Інше | |
| Сертифікація | FCC, CE, RoHS |
| Комплект постачання | 16-портовий гігабітний настільний/монтуємий в стійку комутатор |
| Кабель живлення | |
| Керівництво користувача | |
| Комплект деталей для монтажу в стійку | |
| Гумові ніжки | |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: від 0? до 40?; |
| Температура зберігання: від -40? до 70?; | |
| Відносна вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату; | |
| Відносна вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 16 шт. |
| Додаткові | |
| Наявність портів SFP | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 470 ₴

