
Комутатор TP-LINK TL-SF1024M 24xFE некерований
2 271 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-SF1024M
+380677677779
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TL-SF1024M 24-портовий 10/100 Мбіт/с настільний комутатор
- 24 порти 10/100 Мбіт/с (роз'єм RJ45), підтримка авто-MDI/MDIX
- Технологія Green Ethernet дозволяє економити енергоспоживання
- Контроль потоку IEEE 802.3 x забезпечує надійну передачу даних
- Пластиковий корпус, настільні або настінне розміщення
- Підтримка технології Plug and Play, додаткова настройка не потрібна
| Апаратні характеристики | |
| Інтерфейс | 24 порти 10/100 Мбіт/с (роз'єм RJ45) |
| з підтримкою автоузгодження і авто-MDI/MDIX | |
| Кількість вентиляторів | Без вентилятора |
| Фізичний роз'єм замку | Немає |
| Зовнішнє джерело живлення | Зовнішній адаптер живлення 9В / 0,6 А |
| Таблиця MAC-адрес | 8K |
| Розміри (Ш × Д × В) | 222 x 126 x 45 мм |
| Максимальне енергоспоживання | 3.36 Вт |
| Тепловиділення | 11.46 БТЕ/год |
| Характеристики програмного забезпечення | |
| Метод передачі | Store and Forward |
| Додаткові функції | Технологія Green Ethernet |
| Контроль потоку 802.3 X | |
| Інше | |
| Сертифікація | FCC, CE, RoHs |
| Комплект постачання | TL-SF1024M |
| Адаптер живлення | |
| Посібник з швидкого налаштування | |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: 0...+40 ? |
| Температура зберігання: -40...+60 ? | |
| Вологість повітря при експлуатації: 10-90 %, без утворення конденсату | |
| Вологість повітря при зберіганні: 5-90 %, без утворення конденсату | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 24 шт. |
| Додаткові | |
| Наявність портів SFP | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 271 ₴

