
Комутатор TP-LINK LiteWave LS1005G 5xGE некерований
558 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LS1005G
+380677677779
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
5-портовий 10/100/1000 Мбіт/с настільний комутатор LS1005G
- 5 гігабітних портів RJ45 з автосогласованием і Auto-MDI/MDIX
- Підтримка енергозберігаючої технології
- Контроль потоку IEEE 802.3 X забезпечує надійну передачу даних
- Пластиковий корпус, установка на столі або монтаж на стіну
- Plug and play, настройка не потрібна
- Відсутність вентилятора для безшумної роботи
| Апаратні характеристики | |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3 i/802.3 u/ 802.3 ab/802.3 x |
| Інтерфейс | 5 портів 10/100/1000 Мбіт/с, автоузгодження, Auto-MDI/MDIX |
| Кількість вентиляторів | Без вентилятора |
| Зовнішнє джерело живлення | Зовнішній адаптер живлення (вихідний струм: 5 В пост. струму / 0,6 A) |
| Розміри (ШхДхВ) | 90 × 72 × 23 мм |
| Максимальне енергоспоживання | 3,7 Вт |
| Тепловиділення | 12.617 БТЕ/год |
| Продуктивність | |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Швидкість передачі пакетів | 7,4 мільйонів пакетів в секунду |
| Таблиця МАС-адрес | 2K |
| Буфер пам'яті пакетів | 1,5 МБ |
| Кадри Jumbo | 16 КБ |
| Характеристики програмного забезпечення | |
| Додатково | Енергозберігаюча технологія |
| 802.3 X Flow Control | |
| Back Pressure | |
| Метод передачі | Store and Forward (Зберігання і передача) |
| Інше | |
| Сертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Комплект постачання | 5-портовий гігабітний комутатор |
| Адаптер живлення | |
| Керівництво по установці | |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: 0? - 40? |
| Температура зберігання: -40? - 70? | |
| Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату | |
| Вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 5 шт. |
| Додаткові | |
| Наявність портів SFP | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴

