
Шафа комутаційний підлоговий 33U 600x1000 скляні двері
29 316 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-33U-06-10-ДС-ПГ-1
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
Телекомунікаційна шафа підлогова З-33U-06-10-ДС-ПГ-1-7035 серії Із являє собою готове рішення щодо розміщення активного і пасивного телекомунікаційного обладнання виконаного в 19 стандарті. Висота шафи становить 33U c максимально статичної навантаженням 1000 кг. Даної навантаження вистачає для більшості рішень по розміщенню обладнання і побудови мереж і вузлів зв'язку. Шафа комутаційний оснащений посиленими стійками для зручного кріплення обладнання і фіксації його по глибині. Удобные съемные панели, которые висят на петлях и фиксируются замком, позволяют организовать удобный доступ к активному оборудованию. Панель легко снимается и фиксируется без особых усилий достаточно просто повернуть ключ. Доступ или крепление оборудования осуществляется с 4-х сторон. Для кабельных вводов на задней части шкафа разработана съемная панель с заглушкой. Кабельные вводы располагаются на верхней и нижней стенке шкафа. На заглушки можно установить специальный щеточный ввод, который защитит от пыли. Стеклянная дверь позволяет в любой момент оценить работоспособность оборудования. Циркуляція повітря в шафі забезпечують перфоровані кишені у верхній і нижній частині корпусу. Якщо природного охолодження недостатньо, то на кришку або на дно кріпиться блок вентиляторів. Для зняття статичних розрядів всередині шафи, конструкцією передбачено наявність клем заземлення на корпусі і дверях. Шкаф поставляється в розібраному вигляді і легкий у збірці.
| Висота, U | 33 |
| Артикул | Тцп-0011872 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 1000 |
| Крок регулювання монтажних стійок, мм | 25 |
| Тип передніх дверей | Скло |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Кабельні вводи | по два в основі і даху |
| Покриття | порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання | Підлогове |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 1000 мм |
| Робоча висота (U) | 33U |
| Робоча глибина (мм) | 1000 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 600 |
- Ціна: 29 316 ₴



