
Шафа комутаційний підлоговий 33U 600x600 перфоровані двері
19 357 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-33U-06-06-ДП-ПГ-1
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
Телекоммуникационный напольный шкаф серии С является готовым решением по размещению 19” активного сетевого оборудования в офисных зданиях, ЦОД и промышленных помещениях. Практический дизайн и высота 33U позволяет решать любые задачи по размещению оборудования предельной массы до 1000 кг. Степень защиты шкафа - IP30. Внутри шкафа находятся усиленные стойки для удобного крепления и регулирования по глубине различного сетевого оснащения. Для удобства размещения все панели шкафа снимаются, что позволяет производить монтаж с 4-х сторон. Для фіксації панелей необхідно придавити її в місці замку і повернути ключ. Вентиляція серверного шафи відбувається природним шляхом, через перфоровані отвори у верхній і нижній частині корпусу, а також через двері. Для розміщення обладнання для додаткового охолодження є можливість прикріпити блоки вентиляторів у верхню і нижню стінку. Для зняття статичних розрядів всередині шафи конструкцією передбачено наявність клем заземлення на корпусі і дверях. Поставка телеком шафи здійснюється в розібраному вигляді.
| Висота, U | 33 |
| Артикул | Тцп-0009545 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 600 |
| Крок регулювання монтажних стійок, мм | 25 |
| Тип передніх дверей | Перфорація |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Кабельні вводи | по два в основі і даху |
| Покриття | порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання | Підлогове |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 33U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 600 |
- Ціна: 19 357 ₴





