
Шафа комутаційний підлогу 42U 800x800 перфоровані двері
30 660 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-42U-08-08-ДП-ПГ-1
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
Телекомунікаційна підлогова шафа серії С є готовим рішенням з розміщення 19" активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 42U дозволяє вирішувати будь-які завдання по розміщенню обладнання граничної маси до 1000 кг. Ступінь захисту шафи - IP30. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності розміщення усі панелі шафи знімаються, що дозволяє виробляти монтаж з 4-х сторін. Навантаження розподіляється по конструктиву шафи.
Данная модель создана таким образом, что вентиляция оборудования происходит естественным путем, через перфорированные карманы в верхней и нижней части корпуса, а также через дверь. Для размещения оборудования, которое требует дополнительное охлаждение предусмотрена возможность крепления в верхнюю или нижнюю стенку. Для снятия статического напряжения внутри шкафа предусмотрены клеммы заземления на корпусе и дверях. Доставка осуществляется в разобранном виде. Для сборки воспользуйтесь инструкцией во вложении.
| Высота, U | 42 |
| Артикул | Тцб-0014678 |
| Ширина, мм | 800 |
| Глубина, мм | 800 |
| Шаг регулировки монтажных стоек, мм | 25 |
| Тип передніх дверей | Перфорація |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Кабельні вводи | по два в основі і даху |
| Покриття | порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання | Підлогове |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 800 мм |
| Робоча висота (U) | 42U |
| Робоча глибина (мм) | 800 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 800 |
- Ціна: 30 660 ₴





