
Шафа комутаційний підлогу 42U 600x800 перфоровані двері
29 340 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-42U-06-08-ДП-ПГ-1
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
Підлогова телекомунікаційна шафа серії С призначений для розміщення 19 " активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Висота становить 42U, що дозволяє розміщувати достатню кількість обладнання граничної маси до 1000 кг. Всередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності монтажу бічні стінки можна зняти і виробляти монтаж з чотирьох сторін. Після закінчення монтажу стінки кріпляться з допомогою петель і фіксуються замком. Нагрузка распределяется по конструктиву шкафа. Вентиляция осуществляется с помощью специально предусмотренных отверстий на боковых панелях шкафа. Возможна дополнительная установка блоков вентиляторов в верхнюю и нижнюю стенку. Для снятия статического напряжения внутри шкафа предусмотрено наличие клемм заземления на корпусе и дверях. Доставка телеком шкафа осуществляется в разобранном виде. Для сборки шкафа воспользуйтесь инструкцией во вложении.
| Высота, U | 42 |
| Артикул | Тцб-0008793 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глубина, мм | 800 |
| Шаг регулировки монтажных стоек, мм | 25 |
| Тип передней двери | Перфорация |
| Угол открытия двери | 180° |
| Кабельные вводы | по два в основі і даху |
| Покриття | порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання | Підлогове |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 800 мм |
| Робоча висота (U) | 42U |
| Робоча глибина (мм) | 800 |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 600 |
- Ціна: 29 340 ₴





