
Шафа комутаційний напольна 18U 600x600 перфоровані двері
14 114 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: С-18U-06-06-ДП-ПГ-1
- +380 (67) 767-77-79Киевстар
- +380 (93) 284-90-05life:)
Телекомунікаційна шафа підлогова серії Із являє собою готове рішення щодо розміщення електротехнічного обладнання систем передачі даних виконаного в 19" стандарті. Висота даного виробу складає 18U c максимально статичної навантаженням 1000 кг. Даної навантаження вистачає для більшості рішень по розміщенню обладнання і побудови мереж і вузлів зв'язку.
Усередині шафи є стійки для регулювання пристроїв по висоті і глибині. Перфоровані двері забезпечує відмінну вентиляцію і циркуляцію повітря всередині шафи. Для обладнання, з яким потрібно додаткове охолодження, можна встановити додаткові блоки вентиляторів у верхню і нижню стінку. Для зняття статичних розрядів всередині шафи, конструкцією передбачено наявність клем заземлення на корпусі і дверях. Знімні бічні стінки шафи дозволяють встановлювати обладнання з 4-х сторін, що так полегшує доступ. Для кабельних вводів на задній частині, верхній і нижній стінці шафи розроблена знімна панель, на якій знаходиться заглушка з можливістю установки щіткового введення, для захисту від пилу. Шкаф поставляється в розібраному вигляді і легкий у збірці.
| Висота, U | 18 |
| Артикул | Тцп-0012327 |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 600 |
| Крок регулювання монтажних стійок, мм | 25 |
| Тип передніх дверей | Перфорація |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Кабельні вводи | по два в основі і даху |
| Покриття | порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання | Підлогове |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча висота (U) | 18U |
| Робоча ширина (") | 19" |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 600 |
- Ціна: 14 114 ₴



